سلام .
این روزا حال روحیم بهم ریخته است هم بخاطر اینکه سختمه یکیو دوست دارم و هیچ راهی ندارم و دومی بخاطر مشکلاتم . 
شبا خیلی خیلی حالم بده غصه میخورم
امشب امدیم دیدن شوهر خالم . 
شوهر خاله ای هیچی از زندگیش کم نداشت پول و خوشکلی خانواده بچه نوه . هر سال هزار تا مسافرت برو ماشین شاستی بلند خونه انچنانی . روی تخت خوابیده بود تمام تمام بدنش سیاه سیاه شده بودم قدرت راه رفتن نداشت نفسش خس خس میکرد حتی نمیتونست پاشو بیاره بالا!! 
و اینه رسم دنیا!!! اون لحظه های که نگاه بهشون میکردم تمام لحظه ها داشتم فحش میدادم به خودم و تمام لحظه ها داشتم میگفتم به خودم خاک برست !!
اخه چرا اینقدر نق میزنیم !! واقعا برای خودم متاسف شدم !! هرچی باشه اخرش تموم میشه ما میمونیم و کارایی انجام دادیم فقط همین !! 
و یه چیز غیر این بحث ها بنویسم :
سید نمیدونم این نوشتن هامون اشتباهه یادرسته ینی راستش میدونم اشتباهه !!
الکی داریم خودمو بهم وابسته تر میکنیم . ولی سید مواظب خودت باشه ناراحتم برا تشنجت . راستی برام خیلی دعا کن خیلی خیلی زیاد.
و اینکه خیلی ذوق دارم بر اون بسته . کاش میومد زودتر!!!

درس

خیلی ,تمام ,لحظه ,ها ,سیاه ,اشتباهه ,به خودم ,لحظه ها ,ها داشتم ,تمام لحظه ,خیلی خیلی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شیرینی فروشی دانلود رایگان دانلود رایگان 11 يادداشت‌‌هاي جواهري معماری www nbpars.ir 09128380245 دُنْیایـــِ خیالیــ مَنــــ دانلود فایل frektaliesib jadidnews استودیو خوانندگی در مشهد